fbpx
 

SusipažinkiteTaisyklės

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Pareigos ir atsakomybės

 • Žaidimų kambario „Dūkstam” (toliau „žaidimų kambarys”) taisyklės privalomos visiems asmenims, kurie lankosi žaidimų kambaryje. Pradėti naudotis žaidimų kambario inventoriumi galima tik susipažinus su Taisyklėmis.
 • Žaidimų kambario inventorius yra pritaikytas įvairaus amžiaus vaikams, rekomenduojamas amžius 3-7 m. Vaikams iki 3 metų reikalinga išskirtinė priežiūra.
 • Rezervuodamas datą šventės užsakovas privalo susipažinti su žaidimų kambario taisyklėmis. Nusprendęs rezervuoti ir pervesdamas avansą, išreiškia sutikimą su taisyklėse nustatytomis savo, savo vaiko arba jo priežiūroje esančio vaiko, kurie paliekami, teisėmis, pareigomis ir atsakomybe. Vaikus atvedę atsakingi asmenys, paliekantys juos šventės užsakovo priežiūroje, privalo susipažinti su žaidimų kambario taisyklėmis iki sprendimo palikti vaiką žaidimų kambaryje momento. Žaidimų kambario taisyklės viešai prieinamos interneto svetainėje https://dukstam.lt/taisykles/
 • Žaidimų kambario personalas yra atsakingas už žaidimų kambario inventoriaus saugumą ir prieinamumą. Stebi ir nedelsiant šalina su žaidimų kambario inventoriumi susijusias problemas, užtikrina higienišką, saugią aplinką, sudaro galimybę bet kuriuo metu susipažinti su žaidimų kambario taisyklėmis.
 • Žaidimų kambaryje nėra teikiamos vaikų priežiūros paslaugos. Pareiga ir atsakomybė užtikrinti taisyklių laikymąsi ir saugų vaiko elgesį žaidimų kambaryje tenka tėvams/globėjams ar kitiems už vaiką atsakingiems suaugusiems asmenims. Žaidimų kambario personalas nėra atsakingas už žalos vaikui/-ams ar tretiesiems asmenims atsiradimą ir atlyginimą, kuri kilo dėl taisyklių nesilaikymo, neatsargaus, pavojingo elgesio, nepriežiūros.
 • Šventės užsakovas įsipareigoja saugoti žaidimų kambario inventorių ir jame esančią įrangą, daiktus naudoti pagal jų paskirtį, sudrausminti šventės dalyvius pastebėjus netinkamą elgesį. Tėvai ar kiti vaiką/-us atlydėję suaugę asmenys privalo vaikams paaiškinti/parodyti, kaip tinkamai naudotis žaidimų įranga. Iškilus klausimams, kreiptis į žaidimų kambario personalą. Už žaidimų kambario inventoriaus tyčinį ar netyčinį sugadinimą atsakingi šventės užsakovai. Žaidimų kambario administracija turi teisę pareikalauti kompensacijos už turto sugadinimą.
  Vaikams sunegalavus ar kitaip priteršus žaidimų kambario aplinką, šventės užsakovas ar kiti vaikus prižiūrintys atsakingi asmenys privalo nedelsiant informuoti žaidimų kambario personalą ir eliminuoti netvarką. To nepadarius žaidimų kambario administracija turi teisę paprašyti susimokėti už valymo paslaugą.
 • Vaikų žaidimų kambario administracija turi teisę reikalauti pasišalinti šventės dalyvius, kurie po griežtų įspėjimų ir toliau šiurkščiai pažeidinėja elgesio taisykles, gadina žaidimų kambario inventorių, ir kelia grėsmę kitų šventės dalyvių saugumui. Tokiu atveju kompensacija už nepanaudotą žaidimų laiką nesuteikiama.
 • Už daiktus, kuriuos žaidimų kambario lankytojai ar jų priežiūroje esantys vaikai pamiršo, žaidimų kambario administracija neatsako.

Rezervacija ir atsiskaitymas

 • Žaidimų kambario rezervacija įvyksta tuomet, kai sumokamas avansas nurodytais rekvizitais ir gaunate administracijos patvirtinimą. Avansas yra 40 eurų.
 • Rezervuoti galima elektroniniu paštu info@dukstam.lt, telefonu +370 600 95140 arba per „Dūkstam” Facebook puslapį.
 • Atšaukus šventę avansas negrąžinamas. Vaiko ligos atveju šventės užsakovas turi galimybę nukelti šventę 1 kartą. Šventės nukėlimu galima pasinaudoti per 1 mėn nuo neįvykusios šventės datos. Apie poreikį nukelti šventę privaloma informuoti ne vėliau kaip 1 dieną prieš numatytąją šventės datą. Laiku neinformavus, laikoma, jog šventė buvo atšaukta. Rezervuojant naują datą, avansas mokamas dar kartą. Šventei įvykus, abu avansiniai mokėjimai įskaitomi į galutinę atsiskaitymo sumą.
 • Atsiskaitymas už suteiktą paslaugą ar paslaugas įvyksta žaidimų kambaryje, šventei baigiantis arba iš anksto. Kol kas žaidimų kambaryje negalime priimti mokėjimų banko kortelėmis. Prašome atsiskaityti grynaisiais arba pavedimu.

Kitos sąlygos:

 • Į žaidimų kambarį galima atvykti ne anksčiau nei 15 min iki šventės pradžios.
 • Išlydėti svečius, susitvarkyti šventės vietą ir atlaisvinti patalpas privaloma iki šventės trukmėje nurodyto laiko pabaigos. Vėlavimo mokestis – 10 eur už kiekvienas 10 min vėlavimo.
 • Šventės pratęsimo paslauga vietoje, įmanoma tik tuo atveju, jei žaidimų kambarys nėra užsakytas kitai šventei. Papildomą laiką šventei galima užsakyti iš anksto, rezervuojant šventės datą.
 • Maistu šventės užsakovas gali rūpintis pagal savo pageidavimus be jokių apribojimų. Maistas žaidimų kambaryje turi būti serviruojamas ir vartojamas prie tam skirto stalo. Šventės užsakovas besiruošdamas gali naudotis žaidimų kambaryje esančia virtuvėle ir įrankiais.
  Karštuosius gėrimus (kavą, arbatą) privaloma įsigyti žaidimų kambaryje. Gėrimus patiekia žaidimų kambario administratorius (-ė).
 • Žaidimo kambario patalpose yra vykdomas vaizdo stebėjimas asmenų ir turto apsaugos tikslais. Vaizdo stebėjimo duomenys prieinami tik žaidimų kambario administracijai. Vaizdo įrašai saugomi 14 kalendorinių dienų, o po to sunaikinami.

Saugaus elgesio taisyklės

1. Žaislus ir kitą įrangą privaloma naudoti tik pagal jų paskirtį.
2. Žaidimų aikštelė skirta 3-10 m vaikams, iki 140 cm ūgio. Vienu metu aikštelėje gali žaisti ne daugiau, kaip 15 vaikų.
3. Kamuoliukų iš kamuoliukų baseino negalima nešioti ir mėtyti po kitas patalpas.
4. Draudžiama laipioti ant žaidimų aikštelės konstrukcijų.
5. Mašinėles ir kitus žaislus griežtai draudžiama neštis į čiuožyklą, jomis čiuožti žemyn ar mėtyti nuo čiuožyklų.
6. Draužiama bėgioti su aštriais daiktais rankose.
7. Baigus žaidimą stalo futbolo kamuoliukas turi likti iškritimo ertmėje.
8. Pasibaigus šventei prašome susitvarkyti stalą. Vienkartinius indus ir kitas šiukšles išmesti į šiukšlines. Žaidimo kambario suteiktus indus ir įrankius palikti ant stalo.
9. Žaidimų kambaryje draudžiama naudoti muilo burbulus, pinjatas ir konfeti.
10. Valgymo kambaryje esančia čiuozykla vienu metu gali naudotis ne daugiau, kaip 2 vaikai. Vaikai iki 3 metų čiuožykla gali naudotis tik atidžiai prižiūrint suaugusiesiems.
11. Media kambaryje esančia sūpyne vienu metu gali naudotis tik vienas vaikas.
12. Atsakingi asmenys prieš atvesdami vaiką/-us į šventę privalo įsitikinti, kad vaikas/-ai yra sveiki ir gali saugiai dalyvauti žaidimuose.
13. Įsitikinti, kad vaikų drabužiuose ar kišenėse nėra aštrių daiktų ar detalių, kuriomis jis galėtų susižeisti pats ar sužeisti kitus.
14. Pramogauti žaidimų kambaryje galima tik nusiavus lauko avalynę arba dėvint bachilus.
15. Neštis maistą ir gėrimus į žaidimų zonas, valgyti naudojantis čiuožykla draudžiama.
16. Draužiama vartoti alkoholinius gėrimus, rūkyti ar kitaip svaigintis.

https://dukstam.lt/wp-content/uploads/2023/10/dukstam-logo-final-color-footer.png

KONTAKTAI

info@dukstam.lt
+370 600 95140
Vieškeliuko g. 15, 47274 Kaunas, Romainiai