fbpx
 

SusipažinkitePrivatumo politika

bt_bb_section_bottom_section_coverage_image

Svetainėje dukstam.lt yra renkami ir valdomi jūsų asmeniniai duomenys. Duomenų rinkimo tikslas – užtikrinti svetainės funkcionavimą, pasiūlyti patogesnius svetainės naršymo sprendimus ir suteikti paslaugas. Jūsų duomenų saugumas mums yra ypatingai svarbus, dėl to renkame ir valdome tik būtiniausius jūsų asmeninius duomenis, be kurių negalėtume užtikrinti sklandaus svetainės veikimo. Automatiškai renkami duomenys yra naudojami svetainės analitikoje. Tačiau užtikriname, kad statistinėje informacijoje neįmanoma atpažinti konkrečių vartotojų tapatybės.

Užtikriname jūsų asmeninių duomenų saugumą ir konfidencialumą. Jūsų duomenys nebus parduodami ar kitaip teikiami trečioms šalims kitais tikslais nei numatyta šioje privatumo politikoje be atskiro Jūsų sutikimo. Vis dėl to įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą ar kitaip bendradarbiauti reikalaujant valstybės institucijoms.

Kokia informacija renkama?

Kai naršote svetainėje dukstam.lt, automatiškai renkama informaciją apie jūsų įrenginį – naršyklė, IP adresas, laiko juosta ir jūsų įrenginio slapukai.

Slapukai gali būti:

  • Būtinieji slapukai – veikia reikalingiausi slapukai kurių dėka veikia pati svetainė.
  • Funkciniai slapukai – nėra labai reikalingi, bet suteikia papildomą funkcionalumą, kad Jūsų naršymui viskas būtų kuo patogiau ir užtikrinama vartotojo patirtis.
  • Statistikos slapukai – slapukai kuriais renkama informacija apie Jus kaip lankytoją, kokius atliekate veiksmus svetainėje. Matuoja laiką, mato kur apsilankėte svetainėje, kiek šiuo metu yra lankytojų ir galima bendrai parengti ataskaitą apie svetainės lankomumą.

Svetainės pradžioje atsiradusioje lentelėje apačioje apie naudojamus slapukus ir privatumo politiką paspausdami „Sutinku“ mygtuką, jūs duodate sutikimą.

Jūs galite bet kada atšaukti slapukų rinkimą pakeisdami savo naršyklės nustatymus, kad ji nerinktų slapukų pasinaudodami naršyklės priedais.

Mūsų svetainėje gali būti kitų svetainių, kurių mes nevaldome, nuorodos. Pažymime, kad mes nesame atsakingi už kitų svetainių ar trečiųjų šalių asmeninių duomenų rinkimo procesus. Palikus mūsų svetainę, rekomenduojame perskaityti trečiųjų šalių svetainių privatumo politikas.

Taip pat, renkame jūsų asmeninius duomenis, kuriuos mums suteikiate (vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono numeris) atlikdami paslaugų užsakymą.

Dūkstam žaidimų kambario patalpose yra vykdomas vaizdo stebėjimas siekiant užtikrinti asmenų ir turto apsaugą. Vaizdo įrašai saugomi 14 kalendorinių dienų, o po to yra sunaikinami. Priėjimą prie vaizdo medžiagos turi išskirtinai tik žaidimų kambario administratorius. Tretiesiems asmenims vaizdo medžiaga niekaip neperduodama. Vis dėl to įstatymo numatyta tvarka pasiliekame teisę atskleisti jūsų asmeninius duomenis, jei reikėtų apginti savo teises, savo ir aplinkinių saugumą, ištirti nusikaltimą ar kitaip bendradarbiauti reikalaujant valstybės institucijoms.

Kontaktinė informacija:
Jeigu norite gauti daugiau informacijos apie šią privatumo politiką arba apie jūsų asmeninius duomenis, kreipkitės į mus el. paštu info@dukstam.lt

https://dukstam.lt/wp-content/uploads/2023/10/dukstam-logo-final-color-footer.png

KONTAKTAI

info@dukstam.lt
+370 600 95140
Vieškeliuko g. 15, 47274 Kaunas, Romainiai